Naši realitní makléri

Kristína Hundáková

Realitný maklér

+421 944 843 375

Volám sa Kristína Hundáková. Vyštudovala som odbor fotograf, ktorý ma doteraz zaujíma a fascinuje. Som mladý, komunikatívny, cieľavedomý človek, ktorého si zlákal a získal svet realít. Pre svojich klientov sa snažím byť neustále na pomoci a pracovať tak, aby boli nad mieru spokojný.

Pavol Mrázik

Konateľ

+421 949 020 746

Od úplného začiatku pracovného života som vždy vravel, že úspech znamená sústrediť sa na cieľ. A tým mojim je odviesť kvalitnú prácu v priateľskom pracovnom prostredí, kde mám možnosť odborne rásť a zároveň odovzdať a ukázať svoje kvality.

Prešiel som dlhou cestou a niekoľko rokov som pracoval v oblasti telekomunikácii v procese predaja, aj na manažérskej pozícii, čo ma po absolvovaní množstva školení a denného stretávania sa s ľuďmi posunulo vpred. Avšak práca pod neustálym tlakom ma viedla k rozhodnutiu urobiť v živote zmenu a tak som vstúpil do sveta realít, ktorý mi bol vždy blízky. Aktuálne sa venujem realitám už viac ako 5 rokov.

Moje rozhodnutie bolo správne a táto práca ma napĺňa. Ku klientom vždy pristupujem profesionálne, zodpovedne ale aj ľudsky, čo pri predaji Vašej nehnuteľnosti určite oceníte. 

Juraj Biely

Konateľ

+421 908 538 311


Peter Bartek

Konateľ
+421 948 127 300